Co robimy

Jesteśmy Omae

Jesteśmy niewielką agencją reklamową o wielkim sercu i otwartym umyśle.

Odnajdujemy się na wielu płaszczyznach projektowych: ubieramy w atrakcyjne formy wizualne marki, firmy i produkty. Od kilku lat skutecznie wspieramy zarówno małe jak i duże firmy z różnych branż. Tworzymy indywidualne obrazy i komunikację szytą na miarę.

Śledząc trendy i dynamicznie zmieniający się rynek, wspieramy naszych klientów radą, myślą i niebanalnymi rozwiązaniami graficznymi. Projektujemy kompleksowe koncepcje, realizujemy również drobne i najdrobniejsze zadania graficzne.

Zwykle rozpoczynamy współprace od stworzenia logo, a w ślad za nim całej identyfikacji wizualnej. Tworzymy web design, projektujemy grafiki targowe, materiały wizerunkowe i wspierające sprzedaż. Zachowujemy spójność i przejrzystość wizualną co pozwala na podniesienie rozpoznawalności marki i jej bardziej przebojową obecność na rynku.

Zapewniamy

Kreatywne spojrzenie na Twoją markę i wyjątkowe projekty graficzne.
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w realizowany projekt.
Odpowiedzialność za przebieg całego procesu tworzenia materiałów reklamowych.
Dobrą i przyjacielską atmosferę współpracy.

 

Doświadczenie

Nasze doświadczenie to setki zrealizowanych projektów i tysiące godzin spędzonych na kreatywnym tworzeniu rzeczywistości wokół marek naszych Klientów.
Swoje doświadczenie zdobyliśmy przy tworzeniu dużych ogólnopolskich projektów
oraz podczas wieloletniej współpracy z firmami z branży FMCG w Polsce.

 

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Oferujemy pomoc w tworzeniu wizerunku i najlepszego wrażenia i małym i dużym firmom, wspieramy rozwój firm, marek, produktów i osób. Profesjonalnie, kreatywnie i odpowiedzialnie.

Podejmujemy się realizacji projektów o szerokiej skali – również tych poważnych w swojej formie.
Uwielbiamy bawić się słowem i obrazem oraz tworzyć niebanalne skojarzenia. Jeśli możemy sobie pozwolić na odrobinę luzu i uśmiechu – robimy to. Wszystko zależy od projektu, który realizujemy.
Po prostu zaufaj Omae i daj nam wolną rękę.


Omae – lepszy start Twojej marki

Śledząc trendy i dynamicznie zmieniający się rynek, wspieramy naszych klientów radą, myślą i niebanalnymi rozwiązaniami graficznymi. Projektujemy kompleksowe koncepcje, realizujemy również drobne i najdrobniejsze zadania graficzne.

Wspieramy naszych klientów w sferze koncepcyjnej i projektowej jak również w kwestii realizacji materiałów reklamowych i poligraficznych.
Nasze doświadczenie pozwala nam mieć przekonanie, że możemy być silnym partnerem dla Twojej marki.

 

OMAE – różności graficzne i marketingowe podane z odrobiną słońca, humoru i celnego przekazu.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top